Różana 5, 25-729 Kielce
41-240-60-25

TONERY I TUSZE

Materiały Eksploatacyjne

Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawach, lecz dokładna znajomość budowy danego urządzenia oraz przez lata zbierane doświadczenie pozwala nam na dokładne określenie jaki toner w danym urządzeniu będzie spełniał swoje zadanie. Nie mamy zamiaru powielać standardowo przyjętej definicji że toner zamienny oferuje jakość tonera oryginalnego. Ta jakość może być zbliżona ale nigdy taka sama - bez względu na producenta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo toner lub tusz do urządzenia każdego producenta.

W swojej ofercie proponujemy tonery:

ECO - tani produkt, głównie do urządzeń monochromatycznych. Oferowany przez produkt wydruk jest dobrej jakości, wydruki są czyste i czytelne. Toner przeznaczony jest głównie do wydruku tesktu i małoskomlikowanych grafik.

Premium - droższy produkt, oferujemy go głównie do urządzeń kolorowych. Wydruki mają bardzo dobre nasycenie kolorów. Niski odsetek reklamacji - poniżej 10%

Regenerowany - toner do urządzeń najbardziej wymagających drukujących powyżej 50 stron w ciągu minuty. Tonery są regenerowane na japońskich bądź tajwańskich częściach zamiennych. Cechują się wysoką wydajnością i trwałością, odsetek reklamacji poniżej 3%.

Oryginalne - produkt oryginalny wyprodukowany przez producenta urządzenia. Najwyższa jakość oraz trwałość lecz również cena.

Cenimy sobie dobrą współpracę i uczciwość w biznesie, dlatego na bieżąco regulujemy wszelkie nasze zobowiązania, co potwierdza certyfikat Rzetelna Firma. Sprawdź nas.

BEZPŁATNA WYCENA NAPRAWY
Ekspertyza GRATIS! Nawet w przypadku rezygnacji z naprawy, ekspertyzę z wyceną otrzymujesz od nas GRATIS! Bez haczyków i ukrytych kosztów!

Po sprawdzeniu sprzętu dostaniesz informację o koszcie naprawy. Dopiero po akceptacji przystępujemy do działania.
Nasza lokalizacja
Różana 5, 25-729 Kielce
41-240-60-25
serwis@chromatika.pl
Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00
Sobota, Niedziela Zamknięte