Różana 5, 25-729 Kielce
41-240-60-25

NAPRAWA PŁYT GŁÓWNYCH

GŁOWICA DRUKUJĄCA

Podstawowy element każdej drukarki atramentowej. Ze względu na zasadę działania rozróżniamy głowice termiczne oraz piezoelektryczne. Jedne i drugie mają swoje wady oraz zalety, ale KAŻDA nieużywana drukarka atramentowa po pewnym czasie przestanie drukować. Wtedy wymagana jest interwencja serwisowa, zdemontowanie głowicy i jej płukanie w odpowiedniej chemii zależnej od stosowanego tuszu.

Udrożnienie głowicy drukującej jest złożonym i wieloetapowym procesem. Niestety wszelkie próby przyspieszenia drastycznie zwiększają ryzyko niepowodzenia całej operacji.

Każda udrożniana głowica w naszym serwisie jest demontowana z urządzenia i poddawana kąpieli w specjalnej chemii o różnym stężeniu, zależnym od stopnia zaschnięcia głowicy. Proces udrożnienia przebiega poprzez wytworzenie podciśnienia na zasilaniu głowicy w atrament jak również po stronie dysz. Taka pulsacja jest bezpieczna dla głowicy, gdyż nie wytwarzamy ciśnienia w jej wnętrzu np. strzykawką.

Posiadamy chemię pozwalającą udrożnić głowice zasilane tuszem:
- barwnikowym
- pigmentowym
- solwentowym
- sublimacyjnym
- hektograficznym (drukarki do tatuażu)
- jadalnym (drukarki spożywcze)

Jeżeli Twój wydruk jest w paski, lub drukarka drukuje puste strony - Zapraszamy.

BEZPŁATNA WYCENA NAPRAWY
Ekspertyza GRATIS! Nawet w przypadku rezygnacji z naprawy, ekspertyzę z wyceną otrzymujesz od nas GRATIS! Bez haczyków i ukrytych kosztów!

Po sprawdzeniu sprzętu dostaniesz informację o koszcie naprawy. Dopiero po akceptacji przystępujemy do działania.
Nasza lokalizacja
Różana 5, 25-729 Kielce
41-240-60-25
serwis@chromatika.pl
Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00
Sobota, Niedziela Zamknięte