Różana 5, 25-729 Kielce
41-240-60-25

DZIERŻAWA DRUKAREK

Wynajem urządzeń

Zakup urządzenia to wierzchołek góry lodowej. Przeważnie producenci do nowych drukarek dołączają tonery startowe o znacznie mniejszej pojemności niż nowy, pełnowartościowy produkt. W koszty eksploatacji należy również wliczyć inne materiały (szczególnie w urządzeniach kolorowych), jak bębny, moduły utrwalania, transportu obrazu, czy pojemniki na zużyty toner, oraz koszty naprawy po upływie okresu gwarancji, zazwyczaj 12 miesięcy. Dzięki usłudze wynajmu/dzierżawy urządzeń biurowych, mogą Państwo zaoszczędzić do 50% kosztów druku. Prezentujemy wyliczenie na przykładzie drukarki wielofunkcyjnej A4 jednego z wiodących producentów, ze średniej półki cenowej:

W cyklu druku 60 000 stron oszczędność wynosi 8 146zł, przy 120 000 - 16 292zł netto. 60 000 stron to jedynie 5 000 stron miesięcznie. W przypadku wynajmu wszelkie koszty napraw i wymiany materiałów eksploatacyjnych ponosi firma CHROMATIKA. Korzyści wynikające z wynajmu:

- brak konieczności zakupu urządzenia;
- brak konieczności zakupu materiałów eksploatacyjnych innych niż tonery;
- możliwość zmiany urządzenia na inne (jeśli aktualnie wynajmowane przestanie spełniać wymagania) bez dodatkowych kosztów;
- brak kosztów związanych z naprawą urządzenia w przypadku usterki (pełna opieka serwisowa w ramach wynajmu - nie dotyczy uszkodzeń mechanicznych i wynikających z używania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem) przez cały okres trwania umowy;
- pierwsza instalacja, konfiguracja i szkolenie z obsługi bez dodatkowych opłat.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą wynajmu, lub chcą poznać szczegóły, zapraszamy do kontaktu. Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

- Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta i jego satysfakcja;
- Jesteśmy zespołem serwisantów, który bardzo dobrze zna oferowane i obsługiwane urządzenia;
- Awarie naprawiamy sami, bez korzystania z usług podwykonawców, co gwarantuje szybki czas reakcji i usunięcia usterki;
- Stawiamy na jakość oferowanych urządzeń.

BEZPŁATNA WYCENA NAPRAWY
Ekspertyza GRATIS! Nawet w przypadku rezygnacji z naprawy, ekspertyzę z wyceną otrzymujesz od nas GRATIS! Bez haczyków i ukrytych kosztów!

Po sprawdzeniu sprzętu dostaniesz informację o koszcie naprawy. Dopiero po akceptacji przystępujemy do działania.
Nasza lokalizacja
Różana 5, 25-729 Kielce
41-240-60-25
serwis@chromatika.pl
Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00
Sobota, Niedziela Zamknięte